طراحی سایت

طراحی سایت

گرافیک پویا و جذاب به صفحه شما نیرویی تازه می بخشد. اگر مشتری شما حاضر به انجام کسب و کار با وب سایت شما باشد، در عرض چند ثانیه اول می تواند صفحات شما را ببیند. این بدان معناست که او حتی قبل از اینکه با هر کسی در دفتر شما ارتباط برقرار کند آگاه می شود شما چه چیزی را و چگونه ارائه می دهید و می تواند تصمیم بگیرد که شما چگونه موارد مورد نظر وی را عرضه خواهید کرد. در نگاه اول همه چیز در ظاهر است!

طراحی سایت

طراحی گرافیکی سایت

در میان میلیون ها میلیون وب سایت های درهم و برهم در اینترنت چگونه شما می توانید در رقابت ایستادگی کنید؟ داشتن یک محصول بزرگ کمکی. اما گزینه های بسیاری وجود دارد. شما زمان خیلی کمی دارید تا فردی را که وارد سایت شما شده است را متقاعد کنید زمان بیشتری را در سایت شما برای آشنایی با کار شما، صرف کند. اینجا است که تخصص ما در طراحی به کمک شما می آید. با یک وب سایتی که حرفه ای طراحی می شود باعث می شود مشتری، شما را به عنوان شرکتی واقعی و قابل اطمینان درک کند.


بهینه سازی بر اساس موتور های جستجو (سئو)

یک سایت عالی بلااستفاده است اگر کسی ازآن بازدید نکند. ما وب سایت شرکت شما را طراحی می کنیم و محتوی آن را با به حداکثر رساندن پتانسیل گوگل عرضه می کنیم که این موضوع کمک می کند شما به صورت آنلاین در معرض دید قرار بگیرید و تاثیرگذار باشید.

طراحی سایت


طراحی سایت

نسل جدید طراحی صفحات

زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی۵ (HTML5) زبانی برای ساختن و ارائه محتوا برای شبکه جهانی وب است، این پنجمین تجدید نظر از استاندارد اچ‌تی‌ام‌ال است.

سی‌اس‌اس (CSS3) روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است.

با اینکه در سال‌های نخست پیدایش طراحی وب، طراح‌ها از جدول‌ها و ترفند پنهان سازی آنها برای چیدمان کمک می‌گرفتند، روش مدرن طراحی وب، این روند را منسوخ کرده است. چیدمان اکنون، تنها با دیواره (یا DIV)، که برتری‌های فراوانی نسبت به جدول‌ها (یا TABLE) دارند، انجام می‌شود. هر دیواره، یک موزاییک مجازی بخش کننده صفحه‌است که کار چیدمان را آسان‌تر انجام می‌دهد. جدول‌ها به جایگاه نمایش داده‌های ستونی خود بازگشتند و دیگر از آنها برای چیدن داده‌های صفحه‌های وب استفاده نمی‌شود. شیوه‌نامهٔ آبشاری، افزون بر سبک تر کردن هر صفحه وب و پاک‌تر کردن آن، از داده‌های تصویری و نمایشی استاندارد، روش طراحی وب را به میزان فراوانی آسان تر و دسترسایی و کارایی وب را بهتر کرده‌اند.